BIURO HANDLOWE
ul. Ryżowa 87
05-816 Warszawa
tel. +48 22 846 20 75
tel./fax +48 22 886 72 14
SIEDZIBA FIRMY
Avrentim Sp. z o.o.
ul. Grójecka 194/362
02-390 Warszawa
 

 Zgłoszenie działania niepożądanego
 

  

Firma Avrentim Sp. z o.o. zbiera wszystkie informacje dotyczące bezpieczeństwa stosowania produktów, dla których jest importerem równoległym, rejestruje je i monitoruje.

Prosimy o zgłaszanie do nas każdego zaobserwowanego niepożądanego działania oraz każdej innej informacji o bezpieczeństwie stosowania produktów, dla których jesteśmy importerem równoległym.

Działaniem niepożądanym produktu leczniczego (Ustawa Prawo Farmaceutyczne) jest każde szkodliwe i niezamierzone działanie produktu leczniczego.

Jeżeli jesteś pacjentem, przed­sta­wi­cie­lem ustawowym lub opiekunem fak­tycz­nym pacjenta i chciałbyś zgłosić działanie nie­po­żą­dane jednego z naszych produktów, prosimy o wypeł­nie­nie załą­czo­nego poniżej for­mu­la­rza. Prosimy o wypeł­nienie formularza naj­do­kład­niej jak to możliwe.

Pobierz Formularz zgłoszenia działania niepożądanego produktu leczniczego dla pacjenta/ opiekuna pacjenta 

Jeśli jesteś fachowym pracownikiem służby zdrowia i chcesz zgłosić działanie niepożądane prosimy o wypeł­nie­nie załą­czo­nego poniżej for­mu­la­rza.

Pobierz Formularz zgłoszenia działania niepożądanego

 Jeśli chcesz zgłosić fakt zastosowania produktu leczniczego, dla którego importerem równoległym jest Avrentim Sp. z o.o., u kobiety w ciąży, prosimy o wypełnienie załączonego poniżej formularza.

Formularz narażenia na lek w czasie ciąży  

 Każdy kosmetyk może wywołać podrażnienie lub reakcję alergiczną, czyli niepożądane działanie. Takie reakcje są indywidualnie zależne od organizmu i wywoływane są przez różne czynniki nie tylko przez składniki kosmetyków, ale także przez składniki pożywienia, pyłki roślin, roztocza lub sierść zwierząt. Należy, więc obserwować swoje ciało, a przypadku silnego podrażnienia skontaktować się lekarzem dermatologiem.

W przypadku zaobserwowania działania niepożądanego po zastosowaniu kosmetyku prosimy o wypełnienie załączonego poniżej formularza.
 
Formularz zgłoszeniowy niepożądanego działania kosmetyku

Osoba odpowiedzialna za nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii (QPPV)

Kontakt całodobowy (24h/dobę, 7 dni w tygodniu)
Kamil Rupieta

tel. kom. +48 516 098 801
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fax: 44 789 00 36 

Informujemy, że podane przez Państwa informacje są traktowane jako poufne. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Avrentim Sp. z o.o. oraz Rapofarm Kamil Rupieta (firma odpowiedzialna za monitoring działań niepożądanych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie do celów związanych z realizacją obowiązku monitorowania bezpieczeństwa produktów.

 Zgłoszenie incydentu medycznego

 Zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. Nr 107, poz. 679) oraz rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2011 r. w sprawie kryteriów raportowania zdarzeń z wyrobami, sposobu zgłaszania incydentów medycznych i działań z zakresu bezpieczeństwa wyrobów (Dz.U. Nr 33, poz. 167):

Incydent medyczny może zgłosić Prezesowi Urzędu każdy, kto powziął informację o incydencie medycznym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

Jeśli chciałbyś zgłosić incydent medyczny jaki wystąpił po zastosowaniu wyrobu medycznego– dokładnie wypełnij drukowanymi literami załączony formularz, następnie

prześlij go: e-mailem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer 44 789 00 36

Informujemy, że podane przez Państwa informacje są traktowane jako poufne. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Avrentim Sp. z o.o. oraz Rapofarm Kamil Rupieta (firma odpowiedzialna za przyjmowanie, analizę i raportowanie incydentów medycznych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie do celów związanych z realizacją obowiązku monitorowania bezpieczeństwa produktów.

 

Formularza niepożądanego działania kosmetyku

 

Nasze produkty
Przykładowe produkty

Zobacz więcej naszych produktów

więcej »